НОВОСЕЛИЧЧАНАМ ПРЕДСТАВИЛИ ОСТАННЬОГО ГОЛОВУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

21.02.2020 13:10

Як наголосив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, сьогодні він представив новоселицькій громаді останнього голову райдержадміністрації, який "має стати помічником №1 для об’єднаних громад, переналаштувати роботу на нові рейки, має бути відповідальним за ефективну реалізацію медичної та освітньої реформ, реалізацію соціальної політики". Людина, які випала ця місія, - Олег Мельничук, котрого, як відомо, учора президент призначив головою Новоселицької РДА. У свою чергу, Олег Мельничук подякував президентові і голові ОДА за довіру. І зазначив: "я - людина команди, готовий зі стовідсотковою віддачею працювати в команді. І - дякую за велику честь бути останнім головою райдержадміністрації ".

Олег Мельничук подякував за роботу своїй попередниці Євгенії Бойко. А пані Бойко, в свою чергу, запевнила голову ОДА, що "за Новоселицький район червоніти не доведеться"".

У поїздці до Новоселиці голову ОДА супроводжував наш земляк керівник апарату ОДА Сергій Нежурбіда, який, за словами пан Осачука, "розбудовує нову адекватну систему управління в апараті облдержадміністрації.

І далі - до роботи. А подробиці - у наступному випуску "Слова правди".

 

Оголошення

Новоселицька районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадського обговорення Відповідно до ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови КМУ №555 та Розпорядження...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Контакт

Приватне підприємство "Агенція "Слово правди" 60300 Чернівецька область, м.Новоселиця, вул.Клубна, 3 5-02-66 – редактора;
5-02-68 – заст. редактора, нач. комп’ютерної дільниці, відділу прийому оголошень і вітань, заступника редактора з румунського дубляжу газети, бухгалтерії, агропромислового відділу.
моб.:+380954213194.
wordtrue@ukr.net